Partnerství

Informace o jazykové škole

Někdy firma potřebuje služby jazykové školy. V tomto případě spolupracuji s několika dobrými jazykovými školami, které vám pomohou v případě potřeby. Nicméně jsou jazykové školy často dražší a nemusí nutně poskytovat více služeb, tím pádem může dojít k problému mezi společnostmi a učiteli, kteří je také používají. 

 

 

Nabídka spolupráce mezi jazykovými školami nebo jiných učitelů OSVČ AJ

  

Pokud jste učitel nebo jazyková škola, která by chtěla spolupracovat, prosím, pošlete mi své údaje, nebo nabídku prostřednictvím e-mailu.

 

Učitelé, kteří mají OSVČ a chtějí dohodu o partnerství, musí od 1.srpna 2015 mít svou metodu vyučování, na kterých se občas zůčastním. Poté, co projdete vyhodnocení svých vyučovacích metod, budete muset souhlasit s umístěním reklamy na vašem autě s www.anglictinalouny.cz. A pokud nemáte auto, budete muset inzerovat v jiné formě, jak bylo předem osobně dohodnuto. Je možné se domluvit o určitém časovém období a o předmětu další reklamy po určitou dobu. Další hodnocení výuky může být bez předchozího upozornění. Pokud máte zájem o spolupráci, více informací prosím v e-mailu.